Sport

Druga porażka juniorów Wisły

Młodzieżowe grupy Wisły Puławy walczą o swoje pozycje w różnych kategoriach wiekowych. Drugą kolejkę spotkań rozegrała drużyna U17.

Niestety, po ubiegłotygodniowej przegranej z młodzieżowcami Korony Kielce, w miniony weekend punkty wywalczyła imienniczka naszego klubu – drużyna U17 Wisły Kraków. Już w 9 minucie goście zdobyli prowadzenie po strzale Filipa Kowalskiego. Pod koniec pierwszej połowy szansę na walkę o punkty dał puławiakom Jakub Welter, zdobywając wyrównującą bramkę w 37 minucie. Jednak 4 minuty później strzelec pierwszej bramki odkuł się i wyprowadził krakowian na 2:1.

W drugiej połowie przez większość czasu gry wynik utrzymywał się bez zmian, jednak w ostatnich 10 minutach zawodnicy z Krakowa dostali “kopa” i zdobyli 2 bramki kończąc mecz wynikiem 4:1. Po dwóch meczach drużyna U17 Wisły Puławy zajmuje przedostatnie, 7 miejsce w swojej tabeli, wyprzedzając jedynie Motor Lublin.

Autor: A. Koter