Miasto Puławy

Wystawa “Retrospekcje bluesowe” [VIDEO]

W Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” można już oglądać wystawę fotografii wykonanych na przestrzeni ostatnich lat podczas trwania warsztatów bluesowych.

Prezentowane zdjęcia wykonane przez bystrych fotoreporterów nie tylko ukazują klimat puławskich warsztatów, ale również momenty zabawy, muzycznej dydaktyki i radości, jaką daje uczestnikom blues.

– Retrospekcje bluesowe to wystawa, która zapoznaje nas z bogatą, wieloletnią historią warsztatów bluesowych w Puławach tegoroczna 15. edycja jest takim małym jubileuszem, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa zdjęcia ośmiu fotografów i zdjęcia z naszego archiwum – opowiada Zbigniew Śliwiński, dyrektor POK „Dom Chemika”. Jak dodaje, wystawa pokazuje różne zakulisowe sceny, które wydarzyły się podczas warsztatów bluesowych na przestrzeni 15 lat.

Zbigniew Śliwiński –  dyrektor POK “Dom Chemika”

Autorami fotografii znajdujących się na wystawie są Łukasz Fedorowicz, Amadeusz Górski, Mirosława Kmiecik, Dariusz Malinowski, Daniel Mróz, Rafał Piotrowski, Jan Sadurski i Paweł Stępień. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 12 września.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button