JanowiecKurówŻyrzyn

Szczepieniobusy znów w powiecie puławskim

W najbliższym czasie w niektórych miejscowościach gminnych powiatu puławskiego znów pojawią się mobilne punkty szczepień przeciw COVID-19.

Przypomnijmy, że szczepieniobusy kilkanaście dni temu odwiedziły wszystkie miejscowości gminne w naszym powiecie. Od 26 do 30 lipca zostało zaszczepionych łącznie około 300 osób, największą popularnością akcja cieszyła się w Kazimierzu Dolnym i Kurowie.

Już w najbliższą niedzielę mobilny punkt szczepień pojawi się w Janowcu. Osoby chętne będą mogły zaszczepić się przeciw COVID-19 od 12:30 do 16:30 na terenie Obiektu Sportowego. Tego samego dnia, czyli w Święto Wojska Polskiego z dodatkowego terminu szczepień będzie można skorzystać w Żyrzynie. W tym przypadku będzie można szczepić się w budynku SP ZOZ w Żyrzynie w godz. 14:00-18:00.

W sobotę 21 sierpnia szczepieniobus ponownie zawita zaś do Kurowa. Mobilny punkt szczepień będzie stacjonować przy siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w godz. 10:00-16:00. Zarówno w Janowcu, Żyrzynie jak i Kurowie szczepienia będą wykonywane jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button