InformacjeMiasto Puławy

Koncert młodych muzyków przy puławskim MDK [VIDEO]

Trwająca pandemia nie sprzyjała zarówno miłośnikom słuchania muzyki na żywo, jak i samym artystom. Po kilkuletniej przerwie w organizacji otwartych imprez Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich chcących wesprzeć lokalne kapele.

– Ostatni raz graliśmy 3 lata temu, było to zamknięcie Muzycznej Sceny Młodych, której byłem pomysłodawcą – wspomina Hubert Domański z puławskiego „emdeku”. Inicjatywa polegała na tym, że co miesiąc na scenie MDK występował młody puławski bądź okoliczny zespół. Teraz następuje powrót do tej tradycji i już 13 sierpnia o godz. 18:30 w ogrodzie willowym odbędzie się koncert.

Organizatorzy wydarzenia podkreślali, że starali się zaangażować do inicjatywy wszystkie puławskie zespoły, które znają. Jest to ważne zwłaszcza w kontekście pandemicznych obostrzeń, które przez długi czas nie pozwalały również tym mniej znanym zespołom pokazać się szerszej publiczności. Podczas koncertu zaprezentują się wykonawcy prezentujący bardzo różne gatunki muzyczne, od folku przez italo disco, punk czy muzykę elektroniczną.

Hubert Domański – MDK Puławy, Marcin Marzec, Marcin Kowalik, Nikodem Paśnicki – organizatorzy

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ogrodu Młodzieżowego Domu Kultury. Wstęp jest bezpłatny.

Autor: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button