Miasto Puławy

Ul. Niezapominajki do remontu

Mieszkańcy ul. Niezapominajki w osiedlu Włostowice doczekają się wreszcie remontu drogi przy ul. Niezapominajki. Ponad 280-metrowy fragment tej ulicy, która obecnie składa się z betonowych płyt, zostanie wyłożony asfaltem. Wszystko dzięki zakończonej przez Zarząd Dróg Miejskich w lipcu procedurze przetargowej.

Oprócz nowej nawierzchni, zgodnie z projektem inwestycji powstanie również jednostronny chodnik, oświetlenie uliczne a także kanalizacja deszczowa. Wykonawcą remontu zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Lubartowa, które w przetargu zgłosiło najtańszą ofertę, opiewającą na kwotę ponad miliona 370 tysięcy złotych. Suma ta była i tak wyższa od tej, którą początkowo na inwestycję chciało wydać Miasto. Zarząd Dróg Miejskich planował bowiem, że remont ul. Niezapominajki zamknie się w kwocie miliona 175 tysięcy złotych. Oferty zgłoszone w przetargu okazały się jednak wyższe.

Zwycięski podmiot ma 4 miesiące od podpisania umowy na wykonanie robót. Możliwe, że nowa droga przy ul. Niezapominajki będzie więc gotowa jeszcze w tym roku.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button