Informacje

Konkurs “Lubelskie. Smakuj życie!”

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje konkurs z myślą o osobach, które posiadają talent do kręcenia filmów. “Lubelskie. Smakuj życie!” to inicjatywa polegająca na nakręceniu maksymalnie 3-minutowego nagrania, zachęcającego mieszkańców całego kraju do odwiedzenia Lubelszczyzny.

Organizatorzy zabawy podkreślają, że szczególnie mile widziane będą filmy pokazujące aktywne formy spędzania wolnego czasu a także atrakcje turystyczne znajdujące się na terenie województwa lubelskiego i związane tematycznie z hasłem konkursu. Propozycje konkursowe mają być wykonane techniką cyfrową; kamerą, aparatem fotograficznym bądź telefonem. W konkursie przewidziano nagrody w postaci kart zakupowych o różnej wartości w zależności od zajętego miejsca.

Nagrany film na płycie CD/DVD bądź na nośniku pendrive wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniami należy przesłać pocztą na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego lub dostarczyć osobiście do 17 września. Szczegóły regulaminu oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia swojej propozycji są dostępne na stronie promocja.lubelskie.pl.

Grafika: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Grafika: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button