JanowiecKazimierz DolnyMiasto Puławy

Rajd rowerowy do Janowca i Kazimierza Dolnego

azda na rowerze to jeden z ulubionych sposobów relaksu dla wielu puławian. Przekonaliśmy się o tym choćby dzięki tegorocznej akcji Rowerowa Stolica Polski, w której mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości wykręcili dla Puław ponad 265 tysięcy kilometrów.

Wykorzystując zapał miejscowych cyklistów, Centrum Informacji Turystycznej organizuje pod koniec sierpnia wyprawę rowerową od Puław po Janowiec i Kazimierz Dolny. 30-kilometrowa trasa będzie prowadzić zarówno przed drogi utwardzone, jak i ścieżki polne czy leśne. Rowerzyści przeprawią się też promem na drugi brzeg Wisły. Koszt takiego przejazdu to 5 złotych.

Wyprawa wyruszy w niedzielę 29 sierpnia o godz. 9:00 spod Skweru Niepodległości. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem turystyka@domchemika.pl, telefonicznie pod numerem 601 315 091 oraz osobiście w placówce Centrum Informacji Turystycznej. Rajd rowerowy do Janowca i Kazimierza Dolnego jest organizowany w ramach cyklu “Aktywne Puławy”.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button