Miasto Puławy

Ponowne konsultacje w sprawie budowy ul. Powiśle

To ważne informacje dla mieszkańców Włostowic. Puławski Zarząd Dróg Miejskich poinformował o rozpoczęciu drugiego etapu konsultacji w sprawie niedokończonego odcinka ul. Powiśle.

Mieszkańcy już od dawna czekają na wykonanie tego fragmentu drogi, który obecnie składa się z betonowych płyt, w tym miejscu brakuje też chodnika. Po raz pierwszy osoby zainteresowane mogły zgłaszać swoje uwagi do przedstawionego zarysu budowy drogi w czerwcu. Obecnie puławski ZDM przedstawił drugą, nieco zmienioną koncepcję planu sytuacyjnego budowy. W porównaniu z wcześniejszym projektem najistotniejszą zmianą jest budowa chodnika po jednej, a nie jak wcześniej zakładano – po obu stronach ulicy. Z aktualnym planem budowy ul. Powiśle można zapoznać się na stronie internetowej Urzędu Miasta pulawy.eu.

Do nowej koncepcji można też przedstawiać swoje uwagi. Korespondencję w tej sprawie należy kierować na adres puławskiego Zarządu Dróg Miejskich przy ul. Skowieszyńskiej 51, można też kontaktować się mailowo pod adresem sekretariat@zdm.pulawy.pl. Na propozycje i uwagi mieszkańców odnośnie nowych planów budowy Zarząd Dróg Miejskich będzie czekać do 9 sierpnia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button