Miasto Puławy

Klasyki znów zjadą się do Puław

Już w najbliższą niedzielę 18 lipca miłośnicy klasycznej motoryzacji będą mieli okazję do ponownego podziwiania starych aut i jednośladów w Puławach.

Tym razem miejscem Spotkania Klasycznej Motoryzacji będzie targowisko miejskie przy ul. Dęblińskiej. Wydarzenie ma się rozpocząć o godz. 10:30 i potrwać do 17:00. Zlot miłośników starych aut i jednośladów będzie połączony z Giełdą Staroci organizowaną przez Przedsiębiorstwo “Nieruchomości Puławskie”. Spośród pojazdów, które pojawią się na parkingu targowiska, publiczność wybierze po trzy najładniejsze samochody i jednoślady. Zostanie również przyznana nagroda specjalna, ufundowana przez jednego ze sponsorów wydarzenia.

Podczas imprezy nie zabraknie też strefy posiłku, a dzieci będą mogły wziąć udział w zabawie “Pomaluj Malucha”. Ich zadanie będzie polegało na pomalowaniu Fiata 126P w najpiękniejsze i najbardziej oryginalne wzory. Organizatorzy zapewniają także strefę KOKTAIL BAR. Telewizja LPU TV jest patronem medialnym niedzielnego wydarzenia.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button