Informacje

Placówki ZUS czynne dłużej w poniedziałki [VIDEO]

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje o nowych godzinach funkcjonowania swoich placówek, obowiązujących od lipca. Instytucja powraca do pracy w wymiarze czasowym sprzed pandemii.

Zmiana dotyczy obsługi interesantów w poniedziałki.

– Wracamy już w pełni do godzin prac sprzed pandemii, to znaczy że od lipca w każdy poniedziałek sale obsługi klientów ZUS będą czynne od 8:00 aż do 18:00 – informuje Małgorzata Korba, rzecznik lubelskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Przedstawicielka tej instytucji przypomniała, że w trakcie pandemii uruchomiono tak zwane e-wizyty, czyli rozmowy wideo z pracownikiem ZUS-u bez konieczności wychodzenia z domu. Ze względu na duże zainteresowanie ta forma pozostanie w usługach placówki. Małgorzata Korba podkreśla, że e-wizytę można także odwołać za pomocą jednego kliknięcia, jeśli jej termin nam nie pasuje.

Małgorzata Korba – rzecznik ZUS w województwie lubelskim

Nowa usługa zaproponowana przez ZUS w czasie pandemii, czyli e-wizyty, cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Z możliwości rozmowy wideo z pracownikiem ZUS skorzystano w województwie lubelskim prawie 2900 razy.

Przypomnijmy, że w pozostałe dni robocze, czyli od wtorku do piątku Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyjmuje klientów w godz. 08:00-15:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button