InformacjeMiasto Puławy

Nie zauważył pojazdu obsługi na S12 [VIDEO]

W minioną środę w drodze ekspresowej S12 doszło do groźnego zdarzenia. Kierujący ciężarówką nie zauważył stojącego na prawym pasie auta obsługi drogi i staranował je.

Pracownikowi w ostatniej chwili udało się uciec. Szczęśliwym trafem udało się uniknąć tragedii, jednak staranowany samochód nie nadaje się już do naprawy.

– Kierujący nissanem pracownik obsługi drogi zatrzymał samochód na drodze, aby usunąć z niej elementy, które mogłyby uszkodzić inne przejeżdżające pojazdy, włączył światła błyskowe koloru pomarańczowego a także światła awaryjne tak, żeby pojazd był widoczny, niestety kierujący ciężarowym dafem nie zauważył samochodu i najechał na niego – opowiada podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Na całe szczęście do tragedii nie doszło, gdyż kierowca nissana widząc rozpędzoną ciężarówkę zdążył przeskoczyć przez bariery i uniknąć zderzenia. Samochód pozostawiony przez pracownika obsługi uległ znacznemu zniszczeniu. Jak informuje rzeczniczka puławskiej policji, kierowca ciężarówki był trzeźwy, to 28-latek. Mężczyzna został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

podkom. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik prasowy KPP w Puławach

Autor: M. Owczarz

Foto: KPP Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button