Miasto Puławy

Koncert Powiśla “Dla Ciebie, Mamo”

Po przerwie spowodowanej pandemią Zespół Pieśni i Tańca “Powiśle” wraca do koncertowania. W najbliższy weekend odbędzie się tradycyjny koncert “Dla Ciebie, Mamo”. Impreza ta w zeszłym roku z powodu panujących wtedy obostrzeń nie doszła do skutku, zaprezentowano jedynie archiwalne nagrania z koncertów na kanałach społecznościowych Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” oraz “Powiśla”.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że w trakcie imprezy publiczność zostanie zabrana w taneczno-wokalną podróż, prezentującą bogactwo polskich pieśni regionalnych oraz tańców ludowych. Zespół “Powiśle” oprócz znanego już repertuaru ma zaprezentować też kilka nowości. Wydarzenie jest dedykowane rodzicom, a zwłaszcza mamom, z pewnością dostarczy więc wielu pozytywnych emocji i wzruszeń.

W sobotę o godz. 17:00 na koncert będzie można wejść za okazaniem zaproszenia, natomiast dzień później o tej samej godzinie wstęp na wydarzenie jest wolny. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę “Powiśle” zaprezentuje się w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button