Miasto Puławy

Miasto nagrodziło najlepszych uczniów

Uczniowie szkół podstawowych ze średnią ocen powyżej 5,4 oraz uczniowie z puławskich szkół średnich ze średnią co najmniej 5,2 zostali nagrodzeni podczas 27. Gali “Nasi Najlepsi”, która odbyła się w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

Na uroczystym wręczeniu nagród, oprócz władz miasta i przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego pojawili się wybitni uczniowie wraz z rodzicami. Uroczystość została podzielone na dwie mniejsze, by nie gromadzić w jednym miejscu zbyt wielu osób. Galę uświetniły występy młodzieży z zespołu wokalnego “nie(s)POKojni”.

Jednorazowe Stypendium Naukowe Prezydenta Miasta Puławy to nagroda przyznawana rokrocznie najzdolniejszym uczniom ze szkół prowadzonych przez miasto. Takie wyróżnienie jest dla uczniów nie tylko nagrodą, ale też mobilizacją do dalszej nauki. W tym roku wyjątkowo, z powodu pandemii, nagrody finansowe uczniowie otrzymają przelewem na konto.

PEŁNA LISTA NAGRODZONYCH

1. SP 1 Damian Panecki 5,43
2. SP 1 Mateusz Wiejak 5,5
3. SP 1 Weronika Wilantowicz 5,44
4. SP 1 Kacper Szewczyk 5,44
5. SP 1 Kinga Szymanek 5,44
6. SP 1 Wiktoria Król 5,56
7. SP 1 Iwo Kulik 5,67
8. SP 2 Anna Ciurkowska 5,43
9. SP 2 Antoni Oszczyna 5,5
10. SP 2 Zuzanna Narożnik 5,43
11. SP 2 Karolina Karczmarczyk 5,43
12. SP 2 Antoni Żukowski 5,43
13. SP 2 Tymon Kurowski 5,46
14. SP 2 Błażej Mączka 5,5
15. SP 2 Magdalena Nowak 5,43
16. SP 2 Julia Madejska 5,57
17. SP 2 Julia Leoni 5,5
18. SP 2 Kaja Dziatkiewicz 5,43
19. SP 2 Mateusz Król 5,5
20. SP 2 Gabriela Walczak 5,79
21. SP 2 Maria Gurba 5,79
22. SP 2 Roksana Woszczyk 5,43
23. SP 2 Pola Gąsior 5,5
24. SP 2 Iga Skoczek 5,43
25. SP 2 Maja Kacperek 5,57
26. SP 2 Piotr Łopatek 5,57
27. SP 2 Jagoda Matyka 5,44
28. SP 2 Patryk Rojczyk 5,44
29. SP 2 Weronika Zalewska 5,44
30. SP 2 Klaudia Duda 5,4
31. SP 2 Krystian Lemieszek 5,5
32. SP 2 Oliwia Bielec 5,44
33. SP 2 Alicja Szymańska 5,44
34. SP 2 Lena Sułek 5,44
35. SP 3 Amelia Stadnik 5,5
36. SP 3 Maria Bartoszek 5,43
37. SP 3 Maja Kramek 5,71
38. SP 3 Martyna Teodorowicz 5,64
39. SP 3 Marianna Góra 5,43
40. SP 3 Maciej Sońta 5,57
41. SP 3 Mikołaj Włodek 5.64
42. SP 3 Paula Kaniewska 5,71
43. SP 3 Mateusz Szyszka 5,44
44. SP 3 Jagoda Olsińska 5,56
45. SP 3 Andrzej Padel 5,44
46. SP .3 Mikołaj Pudełko laureat z historii
47. SP 3 Julia Krulikowska 5.94
48. SP 3 Bartosz Woźniak 6.00
49. SP 5 Paweł Komsta 5,53
50. SP 5 Carolina Kujbida, laureatka z języka niemieckiego
51. SP 6 Julian Juszkiewicz 5,86
52. SP 6 Stanisław Sygnowski 5,43
53. SP 6 Nikola Jasik 5,83
54. SP 6 Julia Kuźma 5,44
55. SP 6 Wiktoria Łysiak 5,44
56. SP 6 Mateusz Pasoń 5,56
57. SP 9 Eryk Piotrowski laureat “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972- 1514. Od Cedyni do Orszy”
58. SP 9 Gabriela Mosińska 5,43
59. SP 9 Zuzanna Moskalik 5,43
60. SP 9 Natalia Wyrwich 5,43
61. SP 9 Wojciech Kamiński 5,71; laureat z języka polskiego i historii
62. SP 9 Róża Wojtaś 5,64
63. SP 9 Aleksandra Mazur 5,5
64. SP 9 Michał Szczawiński 5,43, laureat “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972- 1514. Od Cedyni do Orszy”
65. SP 9 Martyna Sikorska 5,5
66. SP 10 Agnieszka Masiak 5,43
67. SP 10 Krzysztof Czarnota 5,57
68. SP 10 Paulina Stawska 5,43
69. SP 10 Piotr Bakun 5,43
70. SP 10 Jakub Gajewski 5,72
71. SP 10 Antoni Jóźwicki 5,83
72. SP 11 Zofia Nowak 5,93
73. SP 11 Nikodem Czuba 5,64
74. SP 11 Julia Gaweł 5,5
75. SP 11 Katarzyna Kiełbasa 5,43
76. SP 11 Hubert Nakonieczny 5,5
77. SP 11 Oskar Turski 5,43
78. SP 11 Michał Podsiadły 5,5
79. SP 11 Aleksander Lasota 5,61
80. SP 11 Paweł Pepliński 5,42
81. SP 11 Aleksandra Szarga 5,67
82. SP 11 Weronika Szmigiel 5,44
83. SP 11 Anna Wiszowata 5,5
84. SP 11 Patrycja Borys laureat z języka niemieckiego
85. SP 11 Julia Ochal 5,5
86. SP 11 Małgorzata Rybczyńska 5,5
87. Klasyk Joanna Spytek 5,5
88. Klasyk Nikola Śliwa 5,5
89. Klasyk Maciej Domański 5,47
90. Klasyk Lena Rybak 5,53
91. Klasyk Alicja Szruga 5,47
92. Klasyk Szymon Zagożdżon 5,67
93. II LO Anna Konieczna 5,67
94. II LO Natalia Lisowska 5,33
95. II LO Bartłomiej Lipski 5,6
96. II LO Karol Rożek 5,33
97. II LO Kaja Cegieła 5,27
98. II LO Oliwia Cieślak 5,27
99. II LO Filip Wawer 5,27
100. II LO Adrianna Maciejewska 5,33
101. II LO Julia Inger 5,27
102. II LO Aleksandra Sadurska 5,21
103. II LO Jan Gębal 5,22
104. II LO Julia Kępka 5,5
105. II LO Marek Mączka 5,67
106. II LO Karolina Mizak 5,3
107. II LO Julia Nogowska 5,67
108. II LO Julia Ostanek 5,33
109. II LO Amelia Pawlak 5,22
110. II LO Szymon Socha 5,22
111. II LO Wiktoria Syroka 5,33
112. II LO Magdalena Śpiewak 5,33
113. II LO Aleksandra Zagożdżon 5,78
114. II LO Marcin Araucz 5,3
115. II LO Filip Ryniewicz 5,22
116. II LO Wiktoria Chołuj 5,44
117. II LO Martyna Karolik 5,44
118. II LO Klara Kowalska 5,25
119. II LO Emilia Mućka 5,56
120. II LO Zuzanna Surmacka 5,22
121. II LO Patryk Piszcz 5,5
122. II LO Monika Goluch 5,3
123. II LO Dominika Rodzoś 5,3
124. II LO Julia Surdacka 5,4
125. II LO Aleksandra Piotrowska 5,3
126. II LO Kacper Bernat 5,22
127. II LO Natalia Skotak 5,22
128. II LO Aleksandra Murat 5,33
129. II LO Klaudia Wolska 5,3
130. II LO Jakub Błaziak 5,29
131. II LO Kamil Borucki 5,21
132. II LO Aleksander Hostman 5,36
133. II LO Lena Janiszek 5,29
134. II LO Kacper Grobel 5,29
135. II LO Jan Jędrych 5,31
136. II LO Kamil Rodak 5,21
137. II LO Maja Rudnik 5,29
138. II LO Malwina Paprota 5,57
139. II LO Karolina Starek 5,29
140. II LO Klaudia Paradowska 5,57
141. II LO Oliwia Panas 5,21
142. II LO Michał Rodak 5,21
143. II LO Urszula Solan 5,21
144. II LO Karolina Kostrzewa 5,21
145. II LO Laura Czerwińska 5,38
146. II LO Julia Toporek 5,29
147. II LO Małgorzata Cygan 5,21
148. II LO Wojciech Zarzecki 5,67; laureat z matematyki
149. II LO Marta Goluch 5,56
150. II LO Jakub Skóra 5,56
151. II LO Dominik Seredyn 5,44; laureat z matematyki
152. II LO Magdalena Laszczewska 5,38
153. II LO Diana Ircha 5,25
154. II LO Oliwia Miturska 5,25
155. II LO Patrycja Murawska 5,25
156. II LO Jordan Parviainen 5,22
157. II LO Nikola Lisowska 5,22
158. II LO Natalia Stateczna 5,38
159. II LO Iga Bochniak 5,25
160. II LO Martyna Sykut 5,25
161. II LO Natalia Wolska 5,25
162. II LO Anita Drzazga 5,56
163. II LO Antoni Domagała 5,33
164. II LO Katarzyna Radwan 5,22
165. II LO Paweł Jurkowski 5,44
166. II LO Natalia Osetkowska 5,43
167. II LO Mateusz Łuczyński 5,25
168. II LO Aleksandra Szyndler 5,25
169. II LO Kacper Wiejak 5,33
170. III LO Michał Paw 5,47
171. III LO Karolina Kowalska 5,31
172. III LO Kamila Furtak 5,36
173. III LO Weronika Tyburcy 5,23
174. III LO Zuzanna Lenartowicz 5,3
175. III LO Aleksandra Górecka 5,25
176. III LO Klaudia Eciak 5,5
177. III LO Roksana Grzelak 5,63
178. III LO Amelia Kobus 5,25
179. III LO Weronika Siwek 5,25
180. III LO Gabriela Urbanek 5,25
181. III LO Maciej Dębiec 5,5
182. III LO Aleksandra Gołda 5,3
183. III LO Katarzyna Nakonecka 5,3
184. III LO Aleksandra Goral 5,3
185. III LO Daria Piłat 5,3
186. III LO Aleksandra Kręgiel 5,8
187. III LO Julia Łaba 5,3
188. III LO Natalia Borsuk 5,25
189. III LO Samanta Kowalczyk 5,22
190. III LO Klaudia Lalak 5,22
191. III LO Julia Semla 5,33
192. III LO Zuzanna Wiejak 5,22
193. III LO Magdalena Gutowska 5,25
194. III LO Kacper Lalak 5,33
195. III LO Arkadiusz Pajewski 5,22
196. III LO Michał Stasiak 5,56; laureat z matematyki i fizyki
197. III LO Michał Wierzbiński 5,33
198. III LO Izabela Furtak 5,33

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button