Miasto Puławy

Kino plenerowe w Puławach po raz pierwszy w tym roku

W najbliższą sobotę mieszkańcy miasta będą mogli po raz pierwszy w tym roku skorzystać z oferty kina plenerowego. Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu Pałacu Marynki.

Od 15:00 aż do późnego wieczora puławianie będą mieli okazję zapoznać się z propozycjami filmowymi z różnych gatunków, poczynając od komedii animowanej dla najmłodszych “Potworna rodzinka”, a skończywszy na horrorze “Countdown”. Oprócz tych dwóch pozycji wyświetlone zostaną także film familijny “Tajemniczy ogród” z 2020 roku oraz komedia romantyczna “Teraz albo nigdy”, wyprodukowana dwa lata wcześniej.

Dźwięk filmów będzie można usłyszeć jedynie poprzez przygotowane przez organizatorów słuchawki. Zgodnie z regulaminem wydarzenia jedna osoba może je wypożyczyć maksymalnie dla sześciu widzów. Warto wziąć ze sobą dokument potwierdzający naszą tożsamość, gdyż do wypożyczenia słuchawek potrzebne będzie sporządzenie umowy, zawierającej nasze dane personalne.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak ilość miejsc ograniczona. Wejście na teren wydarzenia będzie możliwe nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem projekcji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button