Porażka Wisły Puławy ze Stalą Stalowa Wola

Pewni awansu do drugiej ligi gracze Wisły Puławy muszą jednak dograć zaległe spotkania w ramach rozgrywek trzecioligowców. W niedzielę podejmowali na własnym stadionie zespół Stal Stalowa Wola, który jesienią pokonali pewnie 3:0.

W pierwszej połowie spotkania kibice zgromadzeni na stadionie MOSiR-u w Puławach nie zobaczyli bramek. Obie drużyny miały swoje szanse, jednak żadna z nich nie potrafiła ich wykorzystać. W 45. minucie piłka po strzale Ednilsona trafiła nawet w słupek bramki graczy ze Stalowej Woli.

Podczas drugich 45 minut worek z bramkami się rozwiązał. Pierwsi trafili wiślacy. W 59. minucie po ładnej akcji i celnym podaniu Bartosiaka piłkę do siatki wpakował Emil Drozdowicz. Niestety, dla puławian szybko doszło do wyrównania. W 64. minucie po dość przypadkowej sytuacji strzegący bramki Wisły Kacper Kołotyło musiał wyciągać futbolówkę z bramki. Jeden z wiślaków wybijał piłkę, która trafiła w gracza Podkarpacia i wpadła do puławskiej bramki. Już 5 minut później Stal objęła prowadzenie w meczu za sprawą gola strzelonego z „główki”. Wiślacy starali się gonić, jednak brakowało im w tym meczu skuteczności. Na domiar złego, w 81. minucie po jednym z rzutów rożnych gracze Stalowej Woli podwyższyli wynik na 3:1. Takim rezultatem to spotkanie się zakończyło.

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola  1:3  (0:0)

Gole: Drozdowicz 59 – Wiktoruk 64, Mroziński 69, Hudzik 81

Wisła: Kołotyło- Kuban, Pielach, Cyfert, Cheba, W.Puton (61 Kiczuk), Skałecki (72  Kondracki), Ednilson (61 Kacprzycki), Drozdowicz, Czelny (46 Bartosiak), Paluchowski