InformacjeMiasto Puławy

“Smok” szuka najemcy [VIDEO]

Po długotrwałym remoncie Dom Chemika powoli wraca do normalnego funkcjonowania. Jednym z niezbędnych do tego elementów jest Klub Muzyczny “Smok”, który dla wielu puławian był miejscem kultowym.

Aby tchnąć w nową, wyremontowaną salę życie Puławski Ośrodek Kultury ogłosił przetarg na wynajem lokalu przeznaczonego do prowadzenia działalności gastronomicznej. W skrócie – poszukiwana jest osoba lub firma, która przez najbliższy czas zajmie się “Smokiem”.

– “Smok” zawsze wpisywał się w życie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”, był jego nieodzownym elementem i bardzo ważnym miejscem do realizacji zadań artystycznych – podkreśla Zbigniew Śliwiński, dyrektor POK “Dom Chemika”. Dodał też w swojej wypowiedzi, że chce aby “Smok” funkcjonował jako klub muzyczny z koncertami, przy bardzo dobrym sprzęcie i nagłośnieniu. Zbigniew Śliwiński tłumaczy, że pozostawiono nazwę “Smok”, gdyż bardzo mocno wpisała się ona już w historię Puław, jak również jest kojarzona przez uczestników życia kulturalnego w naszym kraju.

Zbigniew Śliwiński – Dyrektor POK “Dom Chemika”

Oferty składać można do 31 maja do godziny 15 w sekretariacie Domu Chemika osobiście, lub pocztą tradycyjną.

Autor: A. Koter

foto: Marcin Szeląg

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button