Powiat Puławski

Festiwal Piosenki Przedszkolaka już niebawem w MDK

W najbliższym czasie dzieci w wieku przedszkolnym z powiatu puławskiego będą miały okazję do zaprezentowania swoich talentów wokalnych w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach. Placówka organizuje bowiem Festiwal Piosenki Przedszkolaka.

Impreza zaplanowana jest na sobotę 12 czerwca o godz. 15:00 w ogrodzie willowym MDK, jednak do końca maja należy zgłaszać chęć udziału w niej. W Festiwalu mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 3 do 7 lat, mają one zaprezentować jeden utwór, nie dłuższy niż 3 minuty. Dozwolone są prezentacje zbiorowe, w których może uczestniczyć maksimum troje dzieci. Zgodnie z regulaminem konkursu, uczestnicy przygotowują się i występują z własnym akompaniamentem lub przygotowanym nagraniem muzyki na płycie, które w dniu festiwalu należy dostarczyć do punktu informacyjnego. Jury konkursowe wybierze trzy równorzędne pierwsze miejsca.

Po zakończeniu wszystkich występów dzieci wspólnie odśpiewają “Hymn Festiwalu Przedszkolaka”, który można pobrać ze strony Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Tam również można znaleźć szczegółowe informacje na temat tej inicjatywy oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia uczestnika.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button