Sport

Weekendowe sukcesy Sportowych Puław

Zawodnicy zrzeszeni w Sportowych Puławach nie próżnowali. Członkowie sekcji MMA, trenowani przez Krystiana Próchniaka, brali udział w walkach Pucharu Polski MMA 2021 w Sochaczewie.

Zgodnie z regulaminem w zawodach mogli brać udział zawodnicy zrzeszeni w klubach i klasyfikowani w rankingu ALMMA. Do Puław przyjechały dwa medale – srebro wywalczył Przemek Kowalczyk w Ograniczonej Formule Senior, czyli dla wszystkich tych, którzy mają powyżej 18 lat, a w dorobku tylko walki amatorskie w kategorii Open. Złoto w turnieju Pierwszy Krok, dla wszystkich którzy walczyli w maksymalnie trzech zawodach ALMMA, w kategorii 70 kg wywalczył Albert Siedlec.

W innych zawodach brał udział Sebastian Figura, który zdeklasował konkurencję zarówno w Pucharze Polski Debiutantów NPC i Pucharze Polski Open Qualifier NPC, odbywających się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC. Pomimo osiągniętych sukcesów zawodnicy z Puław nie spoczywają na laurach i mamy nadzieję wkrótce usłyszeć o ich kolejnych sukcesach.

Autor: A. Koter

Foto: Sportowe Puławy, profil Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button