Miasto Puławy

Ruszają Aktywne Puławy

Dobre informacje dla spragnionych aktywności po pandemicznym zastoju. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach informuje o rozpoczęciu tegorocznej edycji akcji Aktywne Puławy.

Na dobry początek MOSiR proponuje w maju dwa rajdy rowerowe oraz jeden pieszy. Pierwsza przejażdżka odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Dystans do pokonania to około 30 kilometrów, rajd wyruszy sprzed hali MOSiR, trasa będzie przebiegać przez Bronowice, Zarzecze, Tomaszów, Trzcianki i Górę Puławską, by na zakończenie wrócić z powrotem do Puław. Zapisy w dniu wydarzenia od 9:50 przed halą MOSiR przy al. Partyzantów od 9:50 do 10:00. Rajd będzie dobrą okazją do złapania dodatkowych kilometrów dla miasta w treningu Rowerowej Stolicy Polski, który trwa jeszcze do 21 maja.

Jak co roku podczas akcji Aktywne Puławy obowiązywać będą Dzienniki Aktywności, a najbardziej wyróżniające się osoby zostaną nagrodzone. Inicjatywę współorganizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Centrum Informacji Turystycznej. Regulamin zabawy jest dostępny na stronie internetowej MOSiR. O kolejnych wydarzeniach w ramach “Aktywnych Puław” będziemy z pewnością informować.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button