Miasto Puławy

Szanse dla kolejnych startupów

Puławskie startupy, zrzeszone we Wschodnim Akceleratorze Biznesu już nie raz były nagradzane za swoje innowacyjne pomysły, między innymi w ramach inicjatywy “Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”. Puławski Urząd Miasta przypomina o możliwościach, jakie niesie ze sobą stworzenie własnego pomysłu na innowacyjny biznes.

Ci, którzy mają pomysł na nowy produkt bądź usługę, powinni zgłosić swoją ideę do odpowiedniej Platformy startowej programu Polska Wschodnia. Tam zostanie przygotowany szczegółowy plan tak zwanej inkubacji tego pomysłu. Po uzyskaniu pozytywnej rekomendacji danej Platformy można starać się nawet o milion złotych dotacji w ramach programu “Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”.

Istnieje również możliwość uzyskania wsparcia na rozpoczęcie sprzedaży danego produktu i rozwinięcie działalności. Wszystko musi się odbywać zgodnie z wypracowanym w ramach Platformy startowej modelem biznesowym, który został wcześniej zaakceptowany przez ekspertów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej platformystartowe.gov.pl a także na portalu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości parp.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button