Miasto Puławy

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe – startują zapisy

W pierwszej połowie lipca wystartują organizowane przez Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Ruszyły już zapisy na to wydarzenie.

Wszyscy miłośnicy jazzu będą mieli okazję do szlifowania swoich umiejętności jak również spotkania z wybitnymi przedstawicielami tego gatunku muzycznego zarówno z Polski, jak i zagranicy. W planach organizatorów są zarówno zajęcia z teorii, historii i praktyki jazzu jak i ćwiczenia w zespołach big band i combo. Tegoroczną nowością są zajęcia z tańca jazzowego oraz nauka homerecordingu. Oprócz edukacji muzycznej nie zabraknie też koncertów. W sali widowiskowej “Domu Chemika” zagrają między innymi Lora Szafran, Iza Zając czy Joel Holmes.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych potrwa od 10 do 18 lipca, uczestnicy mogą zgłaszać się do 11 czerwca za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Tam też znajdą szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button