InformacjeMiasto Puławy

Poszukiwany za skorzystanie z cudzej karty [VIDEO]

Jakiś czas temu jeden z mieszkańców Puław zauważył, że zgubił portfel, w którym były pieniądze, dokumenty oraz karta bankomatowa. Następnego dnia udało mu się odzyskać wyłącznie dokumenty znalezione przez przypadkową osobę.

Gotówki prawdopodobnie nie uda się już odzyskać, ale jest nadzieja na znalezienie nieuczciwego znalazcy karty bankomatowej. Pod koniec marca ślad jej użycia pojawił się w jednym ze sklepów przy ul. Centralnej. Policja poszukuje mężczyzny, który z niej korzystał.

– Suma strat wyniosła prawie 250 złotych, mężczyzna płacił zbliżeniowo, jego wizerunek nagrały kamery monitoringu znajdujące się w sklepie – wyjaśnia podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy KPP w Puławach. Wizerunek mężczyzny został opublikowany na stronie internetowej puławskiej Policji. – Apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyznę na tych zdjęciach, informacje, które do nas trafią, traktujemy jako anonimowe, a osoba, która przekaże nam informacje, również pozostanie anonimowa – dodaje rzeczniczka puławskiej KPP.

podkom. Ewa Rejn-KozakOficer prasowy KPP w Puławach

Autor: A. Koter

Foto: KPP Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button