Miasto Puławy

Photo Day wyremontowanego Domu Chemika

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” poinformował o planach zorganizowania kolejnego w historii placówki Photo Day. Podobna inicjatywa miała już miejsce w 2017 roku, jeszcze przed remontem budynku, z którego korzysta instytucja.

Placówka zaprasza wszystkich chętnych do uwiecznienia na fotografiach nowo wyremontowanego obiektu. Ze zdjęć zostanie utworzona wystawa. Choć dokładna data i regulamin inicjatywy nie są jeszcze znane, instytucja już teraz zaprasza chętnych fotografów do zgłaszania się na adres media@domchemika.pl, w tytule wiadomości należy wpisać PhotoDay POK Dom Chemika, a w treści podać swoje imię i nazwisko, a także ewentualnie reprezentowaną przez siebie instytucję. Wiadomo już, że liczba miejsc będzie ograniczona.

Warto wspomnieć, że we wrześniu 2017 roku podczas pierwszej edycji Photo Day wnętrza starego budynku placówki uwieczniło ponad 30 fotografów. Chętni do wzięcia udziału w tegorocznej inicjatywie powinni uważnie śledzić media społecznościowe Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”, niebawem mają tam pojawić się szczegółowe informacje na temat planowanego wydarzenia.

Foto: POK "Dom Chemika"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button