Miasto Puławy

Kiermasz roślin ozdobnych już w tę niedzielę [VIDEO]

Choć pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, to jednak nie da się ukryć, że zbliża się wiosna a wraz z nią – sezon ogrodniczy. Dlatego też Przedsiębiorstwo “Nieruchomości Puławskie” zaprasza już w najbliższą niedzielę na kiermasz roślin ozdobnych.

Wydarzenie odbędzie się na placu targowym przy ul. Dęblińskiej 22. Podobna inicjatywa dla miłośników pracy w ogrodzie miała miejsce już w październiku zeszłego roku.

Kiermasze roślin ozdobnych mają być organizowane regularnie do końca października. Najbliższa edycja odbędzie się równolegle z wyprzedażą garażową, która już na stałe zagościła w puławskim kalendarzu. Spółka “Nieruchomości Puławskie” przypomina także o Giełdzie Staroci, podczas której w każdą trzecią niedzielę miesiąca znaleźć można zabytkowe ciekawostki z prywatnych zbiorów.
– Rozpoczynamy nowy sezon wiosenno-letni na targowisku puławskim, stale staramy się wzbogacić naszą ofertę i od najbliższej niedzieli razem z tak zwaną wyprzedażą garażową będziemy organizować co miesiąc do końca października kiermasze roślin ozdobnych – mówi prezes Nieruchomości Puławskich, Andrzej Ryl. Według prezesa jest to najlepszy moment do rozpoczęcia takiej sprzedaży – Zapraszamy producentów, którzy produkują kwiaty, sadzonki krzewów, drzew iglastych, również drzew owocowych – dodaje Andrzej Ryl. Zdaniem prezesa Nieruchomości Puławskich, zarówno posiadacze działek jak i pasjonaci kwiatów znajdą coś odpowiedniego dla siebie podczas kiermaszu.

Andrzej Ryl – prezes spółki “Nieruchomości Puławskie”

Autorzy: A. Koter, P. Skibniewski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button