Miasto Puławy

Jaka będzie strategia rozwoju miasta Puławy?

Strategia rozwoju miasta Puławy z perspektywą do 2030 roku jest tematem zapytania ofertowego złożonego przez puławski Ratusz. To już kolejna tego typu próba podjęta przez Urząd Miasta.

Zgodnie z zapytaniem ofertowym, firmy, które chciałyby sporządzić dokument opisujący strategię rozwoju naszego miasta, powinny uwzględnić sferę gospodarczą, społeczną czy infrastrukturę techniczną, którymi dysponują Puławy. Wykonawca będzie także zobowiązany do przeprowadzenia szeroko zakrojonych konsultacji społecznych wśród puławian dotyczących planów dla miasta. Na sporządzenie strategii zwycięski podmiot będzie mieć czas do końca roku, nad dokumentem będzie musiała pochylić się Rada Miasta.

Poprzednie zapytanie ofertowe złożone w marcu nie przyniosło oczekiwanych przez Ratusz rezultatów. Wprawdzie zgłosiły się trzy chętne podmioty do opracowania zaktualizowanej strategii rozwoju miasta, jednak jedna z ofert została odrzucona ze względu na braki formalne, zaś dwie pozostałe zawierały kwoty przewyższające zaplanowane przez Urząd Miasta na ten cel 70 tys. złotych. Całe postępowanie zostało więc unieważnione. To, czy kolejne zapytanie ofertowe zakończy się sukcesem, czyli wyborem najkorzystniejszej oferty okaże się już w najbliższych dniach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button