Miasto Puławy

Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w wyjątkowej odsłonie

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach powraca do organizacji Wojewódzkiego Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych. W zeszłym roku impreza nie odbyła się ze względu na pandemię.

W tym roku festiwal będzie miał nieco inną formułę niż zazwyczaj. Nie będzie bowiem konkursem, ale prezentacją nadesłanych w formie online wykonań tanecznych zgłoszonych przez lubelskie placówki kulturalne. Zmiana jest spowodowana tym, że w ostatnim czasie wiele ośrodków nie mogło działać w normalnym trybie.

Zgodnie z zasadami tegorocznego festiwalu, każda placówka może zgłosić maksymalnie 6 solistów. Prezentują oni jeden taniec, którego czas trwania nie będzie przekraczał 2 minut, natomiast zespoły i duety na zaprezentowanie się będą miały 5 minut. Chętni do wzięcia udziału w przeglądzie mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 5 maja na adres e-mail: mdk-taniec@wp.pl. Prezentacje mają być udostępnione 14 maja na Facebookowym profilu instytucji. Szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa w tegorocznym festiwalu znajdują się na stronie internetowej puławskiego MDK.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button