Sport

Sportowe Puławy przygotowują kalendarz na 2022 rok [VIDEO]

Stowarzyszenie Sportowe Puławy zgromadziło wokół siebie sporą rzeszę miłośników różnych dyscyplin. Wśród nich są także osoby, które osiągają sukcesy na różnych imprezach.

Aby połączyć przyjemne z pożytecznym Stowarzyszenie postanowiło wyróżnić 12 zawodników przygotowując specjalny, limitowany kalendarz na 2022 rok. Prace nad nim wciąż trwają, pomysłodawcy chcą, aby finalny efekt ukazał się pod koniec bieżącego roku.

Chodzi o to, żeby zrobić coś fajnego w naszym mieście, Sportowe Puławy udowadniają, że pomimo narzekań, w Puławach da się w pozytywny sposób zagospodarować wolny czas i rozwijać się – mówi fotograf Wojciech Antosz. Jak dodaje, kalendarz jest sposobem wyróżnienia i pokazania tych, którzy stworzyli w naszym mieście ciekawą inicjatywę.

Przedstawiciel Sportowych Puław Łukasz Kuziora dodaje, że bohaterami kalendarza będzie 12 wyróżniających się przedstawicieli tej organizacji, specjalizujących się w sportach walki: trenerzy Łukasz Siwiec, Paweł Bartuzi czy Krystian Próchniak, najlepsi zawodnicy uczestniczący w galach zawodowych czyli Kamil Gawryjołek i Łukasz Nowak, oraz wyróżniający się juniorzy Kacper Zubrzycki, Kacper Cholewa. Kalendarz ma zostać wydany w liczbie 250 sztuk, dochód z jego sprzedaży ma wesprzeć Ośrodek Wychowawczy.

Fotograf Wojciech Antosz dodaje, że liczba sztuk kalendarza nie jest przypadkowa. Inicjatorom akcji zależy bowiem na tym, aby kalendarz „poszedł do ludzi”. Wojciech Antosz nie wyklucza, że powstaną kolejne wersje kalendarza, już niekoniecznie poświęcone zawodnikom sportów walki, ale również innym dziedzinom, którymi zajmują się Sportowe Puławy.

Wojciech Antosz – Fotograf, Łukasz Kuzioła – Stowarzyszenie Sportowe Puławy

Autor: A. Koter

Foto: Wojciech Antosz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button