InformacjeMiasto Puławy

Biblioteka Miejska szuka kierownika filii

To z pewnością propozycja dla osób, które interesują się literaturą polską i światową. Puławska Biblioteka Miejska prowadzi rekrutację na stanowisko kierownika jednej ze swoich filii.

Wymagania stawiane przed kandydatami to przede wszystkim dobra orientacja na rynku wydawniczym czy znajomość literatury krajowej i powszechnej. Osoba starająca się o to stanowisko powinna posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej bibliotekarskie. Głównym zadaniem stojącym przed nią będzie kierowanie filią Biblioteki Miejskiej przy ul. Eustachiewicza 3. Stanowisko powinno zostać obsadzone od lipca.

Poza zwyczajowymi dokumentami takimi jak CV czy list motywacyjny kandydaci powinni dołączyć także koncepcję funkcjonowania filii obsługującej wszystkie grupy wiekowe z uwzględnieniem działalności promującej czytelnictwo wśród puławian. Oferty kandydatur na stanowisko kierownika filii przy Eustachiewicza należy składać do 15 marca do godz. 15:00 bezpośrednio w siedzibie Biblioteki lub za pośrednictwem poczty. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej tej instytucji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button