Zwycięski bój Azotów

Szczypiorniści Azotów Puławy w niedzielne popołudnie stoczyli pasjonujący bój z zespołem MMTS Kwidzyn.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla puławian, którzy wyszli na powadzenie 3:0. Potem jednak do głosu doszli kwidzynianie, a wynik cały czas był blisko remisu. Oba zespoły prowadziły dość ostrą grę, w 11. minucie jeden z zawodników MMTS-u otrzymał nawet czerwoną kartkę. Na przerwę „azotowcy” schodzili z minimalnym prowadzeniem 14:13.

W drugiej części spotkania obraz gry znacząco się nie zmienił, zawodnikom z Azotów dopiero w samej końcówce meczu udało się uzyskać pewną przewagę. Ostatecznie puławianie pokonali MMTS 29:25, zdecydowanie najlepszym strzelcem wśród graczy Azotów okazał się Andrii Akimenko, który rzucił aż 10 bramek.

MMTS Kwidzyn – Azoty Puławy 25:29 (13:14)

KS Azoty: Bogdanov, Zembrzycki, Borucki – Akimenko, Jurecki, Rogulski, Kowalczyk, Dawydzik, Szyba, Łangowski, Podsiadło, Gumiński oraz Velkavrh, Seroka, Jarosiewicz, Przybylski

Kolejnym przeciwnikiem puławian w sobotę o godz. 19:15 będzie zespół Gwardii Opole.