Sport

Puławskie lekkoatletki rywalizowały w Spale

Lekkoatletki zrzeszone w Klubie Sportowym Wisła Puławy przygotowują się do sezonu na otwartym stadionie. Podopieczne trenera Sławomira Murata w weekend brały udział w zawodach przygotowujących w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.

Biegaczki Alicja Sielska, Zuzanna Gozdera oraz Maja Brodowska próbowały swoich sił podczas I Halowego Sprawdzianu Kontrolnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki 2021. Alicja Sielska startowała w konkurencji U20 60 metrów przez płotki, przebrnęła w niej eliminacje, a w finale zajęła drugie miejsce z wynikiem 8,69. Alicja biegła również w konkurencji 60 metrów, uzyskując czas 7,78.

W tych samych konkurencjach, lecz w kategorii U18, rywalizowała Zuzanna Gozdera. W biegu finałowym na 60 metrów przez płotki Zuzia zajęła drugie miejsce z czasem 8,72. Na tym samym dystansie, lecz już bez przeszkód, biegaczka uzyskała czas 7,91. Na nieco dłuższym dystansie niż jej koleżanki biegła kolejna z podopiecznych trenera Murata, Maja Brodowska. Biegaczka wystąpiła w konkurencji 200 metrów i osiągnęła rezultat 26,54.

Foto: KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button