Sport

Wisła znów zwycięska w sparingu

Piłkarze Wisły Puławy w sobotę rozegrali kolejny mecz przygotowujący do rundy wiosennej. Gracze „Dumy Powiśla” mierzyli się z Legionovią Legionowo. Ta drużyna także występuje w III lidze, ale w grupie pierwszej, więc nie jest bezpośrednim rywalem Wisły w rozgrywkach.

Puławianie w 17. minucie objęli prowadzenie w meczu po ładnej zespołowej akcji zakończonej strzałem Łukasza Kacprzyckiego. Już 11 minut później gracze Wisły prowadzili dwiema bramkami, po golu Mikołaja Sobicha.

W drugiej połowie nieco odważniej zaatakowali goście, jednak tego dnia dobrze bronił strzegący bramki Wisły Kacper Kołotyło. Po jednym ze strzałów zespołu z Legionowa piłka trafiła w poprzeczkę. Także wiślacy mieli swoje szanse, próbował Paluchowski, Krystian Puton czy Ednilson, jednak wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

Wisła Puławy – Legionovia Legionowo 2:0 (2:0)

 Gole: Kacprzycki 17, Sobich 28

Wisła: Socha (46 Kołotyło) – Cheba (46 Kąkol), Skałecki (46 Cyfert), Kiczuk (46 Pielach), Brągiel (46 Kuban), Sobich (46 Puton K.), Piotrowski (46 Bartosiak), Puton W. (46 Kondracki), Kacprzycki (46 Ednilson), Zając (65 Brągiel), Drozdowicz (46 Paluchowski)

W kolejną sobotę piłkarzy Wisły czekają dwa sparingi, najpierw zmierzą się z Mazurem Karczew a potem z Gryfem Policzna. Oba spotkania zostaną rozegrane na bocznym obiekcie MOSiR.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button