Wisła Puławy znów na “szóstkę”

Piłkarze Wisły Puławy rozegrali kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną III ligi.

Rywalem puławian tym razem była czwartoligowa Lubliniaka. W składzie Wisły zadebiutował nowy nabytek „Dumy Powiśla” Ednilson, który zaczął mecz najlepiej jak mógł. Portugalczyk, który związał się z puławskim klubem półtorarocznym kontraktem, już w 6. minucie zdobył bramkę, dając wiślakom prowadzenie w meczu. Pół godziny później sędzia podyktował rzut karny dla Wisły po faulu na Ednilsonie, który pewnie wykorzystał Bartłomiej Bartosiak. Już w 40. minucie piłkę po strzale Portugalczyka skutecznie dobił Jakub Welter. Tym sposobem puławianie do przerwy prowadzili 3:0.

Druga połowa również przebiegała pod dyktando gospodarzy spotkania. W drużynie Wisły zaprezentowali się kolejni zawodnicy. W 65. minucie do bramki Lublinianki trafił zawodnik testowany, a już 3 minuty później na listę strzelców wpisał się Łukasz Kasprzycki. Wynik spotkania w 73. minucie ustalił Kacper Kondracki. Wisła pokonała Lubliniankę 6:0.

Wisła Puławy – Lublinianka Lublin 6:0 (3:0)

Gole: Ednilson 6, Bartosiak 36 (k), Welter 40, zaw. testowany 66, Kacprzycki 68, Kondracki 73

Wisła: Owczarzak, zaw. testowany 1, Pielach, Cyfert, Cheba, zaw. testowany 2, Zając, Sobich, Bartosiak, Ednilson, Drozdowicz oraz Socha, Kuban, K. Puton, zaw. testowany 3, Ruciński, Kondracki, Kacprzycki, Paluchowski