InformacjeMiasto Puławy

Nowy dyrektor MOSiR wybrany

W środę zakończyła się procedura rekrutacyjna na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach.

W wyniku przeprowadzonego naboru na to stanowisko został wybrany Andrzej Śliwa. Zastąpi on dotychczasowego dyrektora Arkadiusza Urbaniaka, który swoją funkcję pełnił nieco ponad rok. Andrzej Śliwa ukończył studia magisterskie na kierunku Wychowanie Techniczne w zakresie Informatyka w technice nauczania na Politechnice Lubelskiej, ponadto posiada wykształcenie podyplomowe z zakresu menedżmentu sportowego. W przeszłości przez kilka lat był też prezesem Wisły Puławy.

Czas na zgłoszenie kandydatur na stanowisko dyrektora MOSiR był dość krótki, ogłoszenie na ten temat ukazało się w Biuletynie Informacji Publicznej 8 stycznia, a już 11 dni później upływał termin składania dokumentacji w konkursie. Według urzędników puławskiego Ratusza było to spowodowane koniecznością szybkiego wyboru ze względu na rozpoczynający się 28 stycznia wakat.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Pogratulować komisji wyboru. Ciekawe czy wzorem prezesowania w Wiśle będzie miał możliwość przyznania sobie samemu premii przy braku środków na działalność statutową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button