Wisła – KTS Weszło 3:0 (2:0) [VIDEO]

W środowy wieczór zawodnicy trzecioligowej Wisły Puławy rozegrali drugi mecz kontrolny, tym razem przy sztucznym oświetleniu podopieczni Mariusza Pawlaka podejmowali drużynę KTS-u Weszło.

Klub z Warszawy na co dzień rozgrywa swoje mecze w A-klasie mazowieckiej. Wbrew pozorom zawodnicy ze stolicy okazali się bardzo dobrym zespołem i wartościowym sparingpartnerem. Co prawda puławianie wygrali 3:0, ale nie był to spacerek.

Mariusz Pawlak – trener Wisły Puławy (wyp. przed meczem)

Od samego początku drużyną, która prowadziła grę, była Wisła. W 10. minucie pierwszą bramkę dla puławian zdobył Włodzimierz Puton. Od tego momentu coraz odważniej poczynali sobie goście, a podopieczni trenera Mariusza Pawlaka cofnęli się, tracąc kontrolę nad meczem. Gracze stołecznej drużyny stworzyli dwie sytuacje, z których mogły paść bramki, ale Ciechański nie poradził sobie najpierw z Kacprem Kołotyłą, a innym razem to obrońcy Wisły zapobiegli niebezpieczeństwu pod bramką. Puławianie otrząsnęli się i ponownie przejęli inicjatywę. Jej efektem była druga bramka, która zdobył Dariusz Brągiel. Na przerwę wiślacy schodzili z dwubramkową zaliczką. W drugiej części puławianie stworzyli kolejne sytuacje bramkowe, próbowali Puton, Kacprzycki, Stanisławski, ale to Rafał Kiczuk ustalił wynik spotkania na 3:0.

Po niezłym, rozgrywanym w dość dynamicznym tempie meczu Wisła pokonała drużynę KTS Weszło 3:0. Wiślacy zagrali w składzie: Kołotyło (Owczarzak)- Cheba, Cyfert, Pielach, Brągiel, Kisły (zaw. testowany), Skałecki, Kacprzycki, W. Puton, Piotrowski, Stanisławski, na murawie pojawili się jeszcze Kiczuk, Zuber, Kobiałka, Pigiel, Barański, Konc  i Drozd.

Autor: P. Nowosadzki