InformacjePowiat Puławski

Dotacje Powiatu na sport i turystykę

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań pożytku publicznego w zakresie sportu a także turystyki na przyszły rok.

Środki publiczne, które zabezpieczono na organizację różnego rodzaju imprez i zawodów sportowych, wynoszą 60 tysięcy złotych. Podmioty starające się o dotację finansową mogą organizować na terenie powiatu puławskiego imprezy ogólnodostępne, które będą promować aktywność fizyczną, o dofinansowanie mogą starać się także organizatorzy zawodów międzyszkolnych, jak również imprez sportowych dla osób niepełnosprawnych. Termin składania ofert w tym konkursie upływa 15 stycznia o godz. 12:00.

Nieco skromniej zapowiada się dofinansowanie powiatu puławskiego na turystykę. W tym celu zabezpieczono w budżecie 15 tysięcy złotych. O powiatową dotację mogą starać się organizatorzy rajdów, spływów, zlotów, wycieczek oraz innych przedsięwzięć turystyczno-krajoznawczych, Dofinansowanie z zakresu turystyki obejmuje również m.in. konserwację istniejących na terenie naszego powiatu szlaków turystycznych. W przypadku konkursu ofert z zakresu turystyki swoje propozycje do Starostwa Powiatowego należy składać do 1 lutego do południa.

Wzory dokumentów oraz wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Puławach.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button