Ciężarowcy z kolejnymi krążkami

Zawodnicy z sekcji podnoszenia ciężarów Wisły Puławy po raz kolejny osiągnęli świetne rezultaty  na krajowych zawodach.

Najpierw znakomity wynik osiągnęła Natalia Fota, która została wicemistrzynią Polski w kategorii 87 kilogramów podczas zawodów krajowego czempionatu, które odbyły się w Biłgoraju. To pierwszy medal puławskiej zawodniczki w rywalizacji seniorek.

Śladem Natalii poszli panowie. Jakub Węgrzyn został Młodzieżowym Mistrzem Polski w kategorii +109 kilogramów, oprócz tego zajął również 3. miejsce w kategorii superciężkiej rywalizacji seniorów. Dwa medale padły łupem Daniela Goljasza, który był drugi w rywalizacji młodzieżowców kategorii 96 kilogramów i trzeci wśród seniorów w tej samej kategorii wagowej. Brąz w kategorii 96 kilogramów w zmaganiach zawodników do 23 lat wywalczył także Bartosz Kasperski.