InformacjeMiasto Puławy

Przyjazna Łapa walczy o Zwierzakobusa

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt “Przyjazna Łapa” jest na ostatniej prostej do wygrania tzw. Zwierzakobusa, czyli specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu i ratowania zwierząt.

Działająca od 8 lat organizacja otrzymuje coraz więcej zgłoszeń o zaniedbanych, chorych czy bezdomnych czworonogach. Jej członkowie podczas wyjazdów na interwencje oraz do transportu zwierzaków korzystają ze swoich prywatnych aut. Posiadanie busa ułatwiłoby ich pracę, którą wykonują w swoim wolnym czasie zupełnie bezpłatnie.

Do tej pory udało się pomóc setkom zwierząt, wiele z nich znalazło także dobre, kochające domy. Jak można pomóc? Wystarczy kliknąć w link dostępny na stronie internetowej Przyjaznej Łapy i tam oddać swój głos, czyli dokonać jakiejkolwiek wpłaty na konto fundacji. Nie liczy się kwota, a ilość wpłat. O Zwierzakobusa walczy 15 organizacji prozwierzęcych z całej Polski – takich busów jest do rozdania 5 i otrzymają je fundacje, które zbiorą największą ilość głosów. Głosować można do 23 grudnia do północy. Dzięki symbolicznemu wsparciu można przyczynić się do poprawy komfortu pracy członków puławskiej fundacji oraz bezpieczeństwa i zdrowia zwierząt potrzebujących pomocy. Link do zbiórki https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusprzyjaznalapa.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button