
Dwa nowe ogniska koronawirusa w Puławach

Ostatniej doby na terenie powiatu puławskiego zarejestrowano dwa nowe ogniska koronawirusa, dotyczą one Komendy Powiatowej Policji oraz MPWIK.
Zakażenia wśród puławskich mundurowych potwierdzono u 4 osób, natomiast 10 jest na kwarantannie. W Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji zakażonych jest 7 osób, także 10 zostało skierowanych na kwarantannę. Lubelski sanepid określa oba ogniska jako będące w „fazie stabilnej”.
Według danych podanych przez Ministerstwo Zdrowia w poniedziałek, w województwie lubelskim zanotowano ponad 1000 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, 30 z nich dotyczy mieszkańców powiatu puławskiego.
Jeden komentarz
Możliwość komentowania została wyłączona.
Dlaczego Sanepid nie zainteresuje się ogniskiem zaistniałym na Urzędzie Pocztowym na Lubelskiej. Pracownicy mają ze sobą kontakt, wielu już choruje a nikt nie robi reszcie badań. Przecież okienkowi pracownicy czy listonosze mają kontakt z tyloma ludzimi!!!!