Informacje

Potrzebni wolontariusze Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka oraz Akademia Przyszłości potrzebują wolontariuszy do swoich inicjatyw. W tym roku jest o to szczególnie trudno z uwagi na sytuację epidemiczną oraz fakt zdalnej nauki studentów.

To właśnie oni są grupą najliczniej wspierającą te dzieła w ramach wolontariatu. Bez wsparcia wolontariuszy pomoc nie dotrze do tysięcy potrzebujących, a w tym roku jest ona potrzebna szczególnie. Przedstawiciele Szlachetnej Paczki przekonują, że fakt zdalnej nauki i przebywania w domu nie musi wcale oznaczać braku możliwości uczestniczenia w inicjatywach.

Dzięki Szlachetnej Paczce można pomóc potrzebującym rodzinom z własnej okolicy, w Akademii Przyszłości wsparcia udziela się dzieciom z niską samooceną i brakiem wiary w siebie poprzez spotkania online.

Wszyscy ci, którzy chcieliby wspomóc innych będących w potrzebie, powinni zajrzeć na stronę szlachetnapaczka.pl i tam wybrać zgłoszenie do Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości. Znajdą tam też wszelkie niezbędne informacje na temat tych inicjatyw.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button