Wisła remisuje w Siedlcach |#LPU24.pl

W niedzielny wieczór piłkarze Wisły Puławy rozgrywali mecz 17. kolejki 2. ligi rozgrywek piłkarskich. Ich przeciwnikiem na wyjeździe był zespół Pogoni Siedlce.

W pierwszych kilkunastu minutach meczu to puławianie stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, w 8. minucie spotkania groźny strzał Mateusza Klichowicza wybronił bramkarz Pogoni. Niestety, to gracze z Siedlec jako pierwsi zdobyli gola. W 21. minucie dośrodkowanie z lewego skrzydła wykorzystał Mateusz Majewski. Tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie, jednak piłka po strzale jednego z siedlczan trafiła w słupek.

Druga część spotkania zaczęła się fantastycznie dla puławian. W 48. minucie sędzia podyktował rzut karny dla „Dumy Powiśla” po zagraniu ręką jednego z rywali „jedenastkę” wykorzystał Mateusz Klichowicz. Wiślacy poszli za ciosem i już dwie minuty później prowadzili po bramce zdobytej przez Damiana Kołtańskiego. Niestety, puławianie nie zdołali utrzymać prowadzenia. W 67. minucie gospodarze za sprawa trafienia Piotra Pyrdoła doprowadzili do wyrównania. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 2:2 (1:0)

Gole: M. Majewski 21, Pyrdoł 67 – Klichowicz 48 (k), Kołtański 50

Wisła: Łakota – Pavlas, Tkocz, Wiech, Flak, Kołtański, Skałecki, Nojszewski (78 Przywara), Kumoch (78 Puton), Klichowicz (85 Kargulewicz), Bortniczuk