Miasto Puławy

Puławscy nauczyciele i uczniowie nagrodzeni

Dzień Edukacji Narodowej, który niedawno obchodziliśmy, jest zawsze okazją do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli oraz uczniów.

Również i w tym roku prezydent Puław przyznał wyróżnienia oraz stypendia „Sybille Naukowe”. Niestety, ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiczną, uroczyste wręczenie nagród, które miało odbyć się na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, musiało zostać odwołane. Pamiątkowe dyplomy zostały przez puławski Ratusz przekazane do szkół, natomiast nagrody pieniężne – na konta bankowe wyróżnionych.

Za wysokie wyniki w nauce nagrodzonych zostało dwanaścioro uczniów, wśród nich największą reprezentacją może poszczycić się ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Na drugim miejscu pod względem laureatów znalazło się ZSO nr 2 im. F.D. Kniaźnina. Wyróżniono również 29 nauczycieli z różnych puławskich placówek, zarówno szkół jak i przedszkoli,, natomiast 12 pedagogów uzyskało awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego. Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stronie internetowej puławskiego Urzędu Miasta.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button