Miasto Puławy

Wokaliści z Puław w półfinale “Wygraj Sukces”

Puławy stają się kolebką dla młodych i utalentowanych ludzi, którzy mają odwagę zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Aż dziewięcioro wokalistów z naszego miasta, którzy na co dzień pracują z instruktorem Zbigniewem Jonakiem z Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” zakwalifikowało się do drugiego etapu prestiżowego Konkursu Piosenki “Wygraj sukces”.

To największy tego typu odbywający się od 24 lat ogólnopolski konkurs wokalny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Oprócz przygody z muzyką jest doskonałą okazją do zdobycia cennych doświadczeń i rozwijania talentu wokalnego. Podczas konkursu prezentowani są soliści i przygotowujący ich instruktorzy. Do turnieju co roku zgłaszają się najlepsi wokaliści z całej Polski nadając mu wysoki poziom artystyczny.

Reprezentanci Puławskiego Ośrodka pokonali w kwalifikacjach wstępnych 1001 uczestników i znaleźli się w gronie 551 osób, które zawalczą o finał Konkursu. Są to: Julia Duliasz, Marta Podsiadła, Maja Zawadzka, Gabriela Mosińska, Marlena Piaseczna, Zuzanna Bartosik, Julia Pszczoła, Amelia Lasota oraz Jakub Rogala. Z powodu sytuacji epidemiologicznej 25 edycja “Wygraj sukces” zostanie w całości przeprowadzona online. Nazwiska finalistów 25 edycji poznamy 21 listopada 2020 roku. Wszystkim półfinalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: M. Strzelecka

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button