Miasto Puławy

Program dla najzdolniejszych puławskich studentów

Właśnie rozpoczął się kolejny rok akademicki, jest to dobra okazja, aby przypomnieć o działającym w naszym mieście programie stypendialnym dla najzdolniejszych studentów.

Osoby mieszkające i studiujące w Puławach mogą starać się o dwa rodzaje stypendium: roczne oraz specjalne. Stypendium roczne przyznawane jest raz do roku w listopadzie, student pobiera je na okres 9 miesięcy, czyli od października do czerwca. Może je otrzymać osoba, która uzyskała wysokie wyniki w  poprzednim roku akademickim.

Studenci mogą również starać się o stypendium specjalne, które jest przyznawane dwa razy w roku, w listopadzie za drugi semestr poprzedniego roku akademickiego oraz w maju za pierwszy semestr bieżącego roku akademickiego.

Osoby starające się o oba stypendia składają dwa oddzielne wnioski, można je przekazywać do końca października poprzez platformę E-PUAP, pocztą tradycyjną lub przez skrzynkę podawczą, która znajduje się w sali obsługi interesantów Urzędu Miasta. Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej  instytucji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button