Miasto Puławy

Program dla najzdolniejszych puławskich studentów

Właśnie rozpoczął się kolejny rok akademicki, jest to dobra okazja, aby przypomnieć o działającym w naszym mieście programie stypendialnym dla najzdolniejszych studentów.

Osoby mieszkające i studiujące w Puławach mogą starać się o dwa rodzaje stypendium: roczne oraz specjalne. Stypendium roczne przyznawane jest raz do roku w listopadzie, student pobiera je na okres 9 miesięcy, czyli od października do czerwca. Może je otrzymać osoba, która uzyskała wysokie wyniki w  poprzednim roku akademickim.

Studenci mogą również starać się o stypendium specjalne, które jest przyznawane dwa razy w roku, w listopadzie za drugi semestr poprzedniego roku akademickiego oraz w maju za pierwszy semestr bieżącego roku akademickiego.

Osoby starające się o oba stypendia składają dwa oddzielne wnioski, można je przekazywać do końca października poprzez platformę E-PUAP, pocztą tradycyjną lub przez skrzynkę podawczą, która znajduje się w sali obsługi interesantów Urzędu Miasta. Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej  instytucji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także
Close
Back to top button