Miasto Puławy

Nie będzie zajęć z integracji europejskiej

Prezydent Puław Paweł Maj zdecydował o unieważnieniu konkursu dotyczącego przygotowania zajęć w ramach integracji europejskiej. Powodem –  brak ofert spełniających wymogi formalne.

Do puławskiego magistratu w odpowiednim czasie wpłynęła tylko jedna propozycja, która w dodatku nie spełniała wszystkich wymogów. Celem ogłoszonego konkursu było przygotowanie zajęć promujących tradycję i kulturę Puław oraz europejskich miast partnerskich. Puławski Ratusz zamierzał przeznaczyć na projekt 5 tysięcy złotych. Spotkania zacieśniające współpracę miały ruszyć od września i potrwać do końca roku. Wiemy jednak, że w tym roku nie dojdą one do skutku.

Do tej pory w Puławach integracja w ramach projektu ogłoszonego przez Miasto udała się tylko raz – rok temu podczas seminarium dotyczącego sztuk walki, kiedy to spotkali się ze sobą Puławska Akademia Karate Tradycyjnego oraz niemiecka Szkoła Jiu-Jitsu ze Stendal.

Puławscy urzędnicy nie wykluczają, że w przyszłym roku będą czynili kolejne starania, aby europejska integracja w naszym mieście doszła do skutku.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button