Informacje

Gdzie z bonem turystycznym?

Pierwszy miesiąc wakacji już za nami. W sierpniu osoby wyjeżdżające na urlop mogą już skorzystać z bonu turystycznego. Niestety nie wszędzie będzie można go wykorzystać.

Tak jest w przypadku popularnych parków rozrywki. Energylandia, Suntago Wodny Świat, Aqua Lublin czy lubiane przez maluchów Magiczne Ogrody nie znalazły się na liście obiektów, w których można zrealizować bon.

Pojawiły się na niej za to atrakcje, które wzbudzają u rodziców co najmniej zdziwienie jak na przykład – skład węgla, monter instalacji LPG, producent odzieży, MPWiK w Lublinie czy zakład dekarski. Część z tych firm oferuje usługi noclegowe lub gastronomiczne.

Przedsiębiorstwa z Puław, które umożliwiają skorzystanie z bonu to: Spectrum Terapia i Rozwój Katarzyna Topolewska, Biuro Turystyczne Quo Vadis, Auto Pikul Mariola Pikul, Aple Puławy Przemysław Leszczyński, Prima Nova Hotel Krzysztof Zdunek Piotr Szałas S.C., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach oraz Izabella SP. Z O.O. Lista podmiotów aktualizowana jest codziennie w dni robocze o godzinie 17 na stronie bonturystyczny.polska.travel.

Autor: M. Strzelecka

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button