After WorkMiasto Puławy

Bluesowo z Domem Chemika [VIDEO]

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” zaprasza na wydarzenia z cyklu „Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy”.

16 sierpnia na terenie puławskiej Mariny odbędą się warsztaty z gitarzystą Markiem Raduli. Muzyk współpracował  z Tadeuszem Nalepą, w 1991 r, grali razem w grupie „Absolutnie”. Ponadto Raduli występował m.in. wspólnie z Jackiem Skubikowskim, Grażyną Łobaszewską czy Maciejem Zembatym. Warsztaty rozpoczną się o godz. 12, można się na nie zapisywać mailowo na adres: blues@domchemika.pl. Tego samego dnia o 18:30 odbędzie się spotkanie Marka Raduli z publicznością.

Pół godziny później zgromadzeni w Porcie Marina widzowie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie grupy J.J. Band.

Zbigniew Śliwiński – Dyrektor POK “Dom Chemika”

Fani bluesowych brzmień usłyszą kompozycje Tadeusza Nalepy we współczesnych aranżacjach. Aby móc przyjść na koncert należy wcześniej wypełnić interaktywny formularz, dostępny na stronie internetowej Domu Chemika, organizatorzy proszą również aby stawić się na miejscu minimum 20 minut przed koncertem.

Dwa dni wcześniej, w piątek 14 sierpnia odbędą się warsztaty online z tzw. homerecordingu. Będzie je prowadził Michał Głos, realizator dźwięku na koncertach oraz perkusista. Szkolenie będzie więc dotyczyło wszystkiego, co jest związane z tworzeniem muzyki i realizacją dźwięku w domowych warunkach. To wydarzenie również jest częścią projektu „Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy”. Start o godzinie 16 na Facebookowym profilu „Domu Chemika”.

Autorzy: P. Skibniewski, A. Koter

Plakat: POK "Dom Chemika"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button