InformacjeMiasto Puławy

Terenowa zbiórka krwi “Wakacyjna kropla miłości”

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie wciąż apeluje o oddawanie krwi, której jak co roku w wakacje brakuje.

Dlatego już 7 sierpnia na terenie Zakładów Azotowych odbędzie się kolejna terenowa zbiórka krwi pod hasłem “Wakacyjna kropla miłości”. Do udziału w akcji zachęcamy wszystkich mieszkańców Puław i okolic. Ze względu na zmienione zasady krwiodawców obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zgłoszenia przyjmuje Koordynator akcji Tomasz Ogrodnik pod nr tel. 609 933 998 do czwartku 6 sierpnia. W akcji będą mogły wziąć udział tylko osoby, które wcześniej umówią się na daną godzinę. Zastosowane procedury bezpieczeństwa przewidują, że na sali, gdzie będzie pobierana krew może przebywać maksymalnie 6 dawców. Wszyscy łącznie z personelem powinni nosić maseczki ochronne zakrywające nos i usta.

Osoby, które stawią się o umówionej porze, będą wzywane do wejścia na salę oraz zostanie im zmierzona temperatura ciała. Dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w sierpniowej akcji, organizatorzy przygotują niespodzianki.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button