Sport

Wisła wygrywa w sparingu z Bronią Radom [AUDIO]

W sobotnie przedpołudnie na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bosaka Wisła Puławy rozegrała trzeci letni mecz kontrolny. Tym razem podopieczni Mariusza Pawlaka zmierzyli się z innym trzecioligowcem Bronią Radom. Mecz był otwarty dla kibiców z zachowaniem wymogów sanitarnych.

Tylko do przerwy zawodnicy z Radomia dorównywali piłkarzom Wisły. Do przerwy pomimo kilku szans na zdobycie gola ani razu bramkarze obu zespołów nie musieli wyjmować piłki z siatki. Dopiero po przerwie puławianie zaczęli dominować co w efekcie przyniosło dwubramkowe zwycięstwo. Na listę strzelców już 3 minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania wpisał się Krystian Puton a 10 minut później drugiego gola dołożył Łukasz Kacprzycki.

Przy okazji meczu trener Mariusz Pawlak podsumował dotychczasowe przygotowania i ocenił mecz z Bronią

Mariusz Pawlak– trener Wisły Puławy

 

Mecz z sobotnim rywalem i atmosferę w szatni skomentował bramkarz Wisły a zarazem trener bramkarzy – Paweł Socha

Wisła Puławy- Broń Radom 2:0 (0:0)

Wisła: Owczarzak, Socha – Brągiel, Pielach, Kiczuk, Cheba, Puton W., Skałecki, Bartosiak, Drozdowicz, Kacprzycki, Paluchowski, Plewka, Łuczkowski, Puton K, Zając, Pigiel, Piotrowski, Konc, Zaw. testowany

W przyszłym tygodniu Wisła miała zaplanowane spotkanie kontrolne z Polonią Warszawa. Niestety przeciwnicy wycofali się z gry w tym spotkaniu. W zamian w sobotę 25 sierpnia o godzinie 11.00 Wisła zagra z ligowym rywalem – Stalą Kraśnik.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button