Sport

Zwycięski sparing Wisły

Początek przygotowań do nadchodzącego sezonu w III lidze wypadł pomyślnie dla puławskiej Wisły.

Puławianie zmierzyli się na własnym stadionie z IV-ligowym Mazurem Karczew i pewnie wygrali to spotkanie 4:0. Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji. Pierwszy gol padł w 28. minucie po strzale Krystiana Putona. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Adrian Paluchowski, który popisał się celną „główką”.

Trzecia bramka padła na początku drugiej połowy również po strzale głową, tym razem jej autorem był Borys Piotrowski. Niemal kwadrans przed końcem spotkania wynik meczu ustalił Łukasz Kacprzycki. Już niebawem piłkarzy Wisły czeka kolejny sparing przygotowujący do sezonu. W najbliższą środę zmierzą się z Powiślakiem Końskowola.

Wisła Puławy 4:0 (2:0) Mazur Karczew

Bramki: Puton K. 28, Paluchowski 44, Piotrowski 50, Kacprzycki 73

Wisła: Kołotyło (46 Socha) – Plewka (46 Cheba), Kiczuk (46 Łuczkowski), Pielach, Pigiel (46 zaw. testowany I), Skałecki (46 Piotrowski), zaw. testowany II (46 Puton W.), Zając (70 Plewka), Puton K. (46 Konc), Bartosiak (46 Kacprzycki), Paluchowski (46 Brągiel)