FotorelacjeSport

Wisła CUP dla … Wisły [FOTO]

Po raz szósty na boiskach w Puławach spotkali się uczestnicy piłkarskiego Turnieju Wisła Cup. Zawodnicy rywalizowali w kategorii wiekowej 2005 i młodsi.

Pomimo stanu pandemii do naszego miasta przyjechały drużyny z całego kraju, by rywalizować o Puchar ufundowany przez Prezesa Klubu Sportowego Wisła Puławy. Przypomnijmy, że turniej miał odbyć się w kwietniu, niestety sytuacja w kraju spowodowała, że organizatorzy zmuszeni byli go przełożyć. Na murawie kibice mogli obejrzeć zmagania młodych piłkarzy Polonii i Gwardii Warszawa, Wisły Puławy, Stali Rzeszów, Orlika Radom, Pogoni Siedlce i Metalowca Łódź.

po dwóch dniach rywalizacji cztery zespoły zdobyły tę samą liczbę punktów i dopiero tzw. mała tabela pozwoliła na wyłonienie zwycięzcy turnieju. Puławianie okazali się niespecjalnie gościnni i pozostawili w pokonanym polu Polonię Warszawa, Stal Rzeszów i Pogoń Siedlce, która zajęła ostatecznie 4 miejsce. Zwyczajowo także przyznano nagrody indywidualne. W bramce najlepiej spisywał się Bartosz Pipowski z Pogoni Siedlce i to do niego powędrowała statuetka najlepszego bramkarza. Królem strzelców imprezy został Filip Koper reprezentujący barwy stołecznej Polonii, a najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Kacpra Szymanka z Wisły Puławy.

Autorzy: P. Nowosadzki, P. Romański

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button